Star Moto Racing - strona główna

Baja Carpathia 2015

<?=$model->newstitle ?>

Na starcie spodziewamy się licznego międzynarodowego towarzystwa zawodników, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.
Automobilklub Rzeszowski, we współpracy z Automobilklubem Doliny Sanu i Stowarzyszeniem Grupa 4×4, od kilku miesięcy, czyni intensywne starania, aby poziom organizacyjny imprezy stał na najwyższym poziomie, przygotowane trasy spełniły oczekiwania zawodników, a kibice byli świadkami emocjonującej rywalizacji.
Ceremonia startu rozpocznie się w piątek, 1 maja, o godzinie 14:00, przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli. Na trasę pierwszego odcinka specjalnego, rozgrywanego na stalowowolskich błoniach, zawodnicy ruszą o 17:00.
Prawdziwe ściganie odbywać się będzie jednak dopiero w sobotę i niedzielę, kiedy zawodnicy przeniosą się na poligon w Nowej Dębie. Tam czekają na nich cztery odcinki specjalne o łącznej długości ponad 320 km.
Baja Carpathia potrwa do niedzieli, 3 maja i zakończy się uroczystym wręczeniem pucharów. Ceremonia odbędzie się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli, sąsiadującego z parkiem serwisowym, gdzie przez cały weekend swoją bazę będą mieć zespoły biorące udział w rajdzie.