Star Moto Racing - strona główna

V RUNDA MISTRZOSTW POLSKI W RAJDACH TERENOWYCH INTER CARS MASTER RACE 2014

Kolejna runda Mistrzostw Polski w rajdach terenowych która odbyła się w Nowym Sączu w dniach 3-5 10.2014. okazała się niezwykle wymagająca dla załóg samochodowych.
Tereny zalewowe Dunajca po dwu dniowych opadach zamieniły się istne bagno a powtarzalność przejazdów po tych samych odcinkach oesowych doprowadziła trasę do całkowitego zniszczenia i w wielu odcinkach praktycznie nie do przejechania samochodami typu cross country .
Załoga Maciej Stańco- Artur Kołodziej po nieudanym pierwszym odcinku i wypadnięciu z trasy miała sporo straty czasowej jednak z odcinka na odcinek odrabiając systematycznie cenne sekundy zakończyła rywalizacje na bardzo dobrym drugim miejscu w klasyfikacji generalnej rajdu.

To był ekstremalnie trudny i ciężki rajd dla mnie , nie jeździłem jeszcze nigdy w takim błocie i koleinach .Na początku rajdu nie ustrzegłem się przed kilkoma błędami i wypadnięciem z trasy co spowodowały spore straty czasowe jednak z odcinka na odcinek jechało mi się coraz lepiej i w końcu awansowaliśmy na drugie miejsce. Ten rajd przyniósł mi kolejne cenne doświadczenia które mam nadzieję zaowocują w niedalekiej przyszłości.
Po raz kolejny chciałbym podziękować moim Sponsorom którzy wspierają mnie od wielu lat w moich startach a w szczególności Fuchs Oil Corporation .